;
Kategorie
  Menu Close

  Prosto ze Wsi

  Jesteśmy producentem soków przecieranych ze świeżych polskich owoców. Proponujemy Państwu nasze soki przecierowe. Są to niepowtarzalne produkty, które mocno przypominają dawne smaki przetworów robionych w domach.

  Używamy do produkcji wyłącznie świeżo zebranych, dojrzałych lokalnych owoców ze sprawdzonych plantacji prowadzonych wg zasad ekologicznych lub integrowanej produkcji. Nasze soki są gęściejsze od soków tłoczonych najczęściej oferowanych na rynku, ponieważ zawierają przetarty miąższ owoców, zachowują jednak formę płynną. Miąższ zawiera najwięcej cennych dla zdrowia składników odżywczych.

  Produkujemy soki bez cukru oraz soki lekko słodzone. Nasze soki zawierają od 92% do 100% owoców i są lekko słodzone – od 4% do 9% cukru trzcinowego. Soki są pasteryzowane w 80°C, tak żeby zachować w nich witaminy i inne dobroczynne substancje. Nie używamy konserwantów, ani żadnych dodatków poza owocami i niewielką ilością cukru trzcinowego.

  Soki przecierowe są świetne do herbaty, używa się ich do sporządzania napojów, stanowią kapitalny dodatek do deserów i wielu dań - ryżu, owsianki, kaszki manny, budyniu, musli, jako polewa do naleśników, lodów, sałatek owocowych oraz jako składnik sosów. Po otwarciu należy sok przechowywać w lodówce do 14 dni.

  Zobacz jako Tabela Lista
  Sortuj po
  Wyświetl na stronie

  Prosto ze Wsi | Bio sok Czarna Porzeczka 500ml

  Objętość netto: 500 ml
  23,00 zł
  Obrazek Prosto ze Wsi | Malinowo truskawkowy - Syrop lekko słodzony

  Prosto ze Wsi | Malinowy sok przecierowy 500ml

  Objętość netto: 500 ml
  30,00 zł
  Filtry Close
  Min: 23,00 zł Max: 30,00 zł
  zł23 zł30