Phytopharm | INTRACTUM VISCI PHYTOPHARM - wyciąg z ziela jemioły 100ml

Lek roślinny - płyn doustny / 100 ml
Producent: Phytopharm
SKU: 5909990047345
16,00 zł
Ship to
*
*
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options

Etanolowy wyciąg ze świeżego ziela jemioły.

Wskazania do zastosowania:
Produkt leczniczy stosowany tradycyjnie u osób zagrożonych nadciśnieniem tętniczym, u których lekarz zalecił zmianę trybu życia (jako uzupełnienie zaleceń lekarskich) i znajdujących się pod stałą kontrolą lekarza.

Specyfikacja
Attribute nameAttribute value
SkładnikiSubstancją czynną leku jest etanolowy wyciąg ze świeżego ziela jemioły (Visci herbae recentis intractum) (1:1)). Rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 96% (V/V). Zawartość etanolu w produkcie leczniczym: 52-62% (V/V). 100 ml produktu leczniczego zawiera 100 ml substancji czynnej.
Sposób użycia

Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej:

Dorośli: 2,5 ml płynu należy rozcieńczyć w niewielkiej ilości wody przyjmować 3 razy dziennie przez 4 tygodnie.

W przypadku wrażenia, że działanie leku Intractum Visci Phytopharm jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Ostrzeżenia

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Przeciwwskazania:
Stwierdzona nadwrażliwość na ziele jemioły.

PrzechowywaniePrzechowywać w zamkniętym opakowaniu w temp. poniżej 250C, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi.

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat produktów a także chętnie doradzimy w kwestii wyboru odpowiednich ziół, mieszanek oraz herbat.

tel. 32 250 02 57, 784 597 421

Adres mailowy:
herbarium.franciscus@gmail.com

Jak do nas trafić?