;
Kategorie
  Menu Close

  NOW Foods | KID VITS BERRY BLAST witaminy do żucia 120tabl.

  Producent: NOW Foods
  Suplement diety / 120 tabletek do żucia
  SKU: 733739038821
  70,00 zł
  Wyślij do
  *
  *
  Sposób wysyłki
  Nazwa
  Przybliżony czas
  Cena
  Brak opcji wysyłki

  Suplement diety NOW Kids zawiera odpowiednio dobrane dla dzieci witaminy i mikroelementy, aby zapewnić optymalne funkcjonowanie rozwijającego się organizmu dziecka. Ma formę tabletek do ssania o naturalnym jagodowym smaku, jest słodzony ksylitolem i stewią. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

  Kid Vits Berry Blast firmy NOW Foods to wysokiej jakości suplement skomponowany specjalnie dla dzieci. Zawiera odpowiednie ilości i proporcje naturalnych witamin i mikroelementów, aby zapewnić optymalne funkcjonowanie rozwijającego się organizmu dziecka. Suplement ma przyjazną dla dziecka formę tabletek do ssania o jagodowym smaku.

  Witamina A odpowiedzialna jest za utrzymanie prawidłowego widzenia. Pomaga zachować zdrową skórę i utrzymać prawidłowy stanu błon śluzowych.

  Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu. Dzięki temu przyczynia się do odpowiedniego funkcjonowania naczyń krwionośnych, zapewnienia prawidłowe funkcjonowanie kości, chrząstki, skóry, dziąseł i zębów. Witamina C zwiększa także przyswajalność żelaza.

  Witamina D odpowiada za utrzymanie zdrowych kości i zębów. Pomaga też w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Utrzymuje prawidłowy poziom wapnia we krwi.

  Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

  Witaminy z grupy B (B1, B2, B3, B6, B12) odpowiadają za wiele procesów w organizmie. Między innymi zapewniają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz prawidłowego stanu czerwonych krwinek.