Bonimed | ANTYBIOBON 30 kaps. - siła naturalnej immunostymulacji

Suplement diety / 30 kapsułek
Producent: Bonimed
SKU: 5906395039203
29,00 zł
Ship to
*
*
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options

Liofilizowany sok z miąższu liści aloesu i pyłek pszczeli podnoszą naturalną odporność przeciwko mikroorganizmom. Ponadto, jak wynika z publikacji naukowych, pyłek pszczeli i ekstrakt z propolisu wspomagają organizm w walce z infekcjami.*)

Liofilizowany sok z miąższu liści aloesu wykazuje korzystny efekt przy obciążeniu psychicznym i zmęczeniu.

* Źródło: Therapeutic Properties of Bioactive Compounds from Different Honeybee Products; L. Cornara et al.; Frontiers in Pharmacology; 2017; 8: 412

Specyfikacja
Attribute nameAttribute value
Składnikipyłek pszczeli, żelatyna, maltodekstryna, ekstrakt z propolisu, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), liofilizowany sok z miąższu liści aloesu Aloe vera L. (syn. Aloe barbadensis Mill.)
Sposób użycia2 kapsułki (2 razy dziennie po 1 kapsułce przez 15 dni). Przerwa w stosowaniu produktu po zużyciu każdego opakowania powinna wynosić 3 tygodnie.
Zawartość w zalecanej porcji dziennejZalecana do spożycia dzienna porcja produktu (2 kapsułki) zawiera:
Pyłek pszczeli 800 mg
Ekstrakt z propolisu 70 mg
Liofilizowany sok z miąższu liści aloesu 20 mg
OstrzeżeniaNie stosować u osób uczulonych na składniki produktu. Suplementację w okresie ciąży i karmienia piersią prowadzić w porozumieniu z lekarzem. Zdrowy styl życia, w tym zrównoważony sposób żywienia stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu zdrowia.
PrzechowywaniePrzechowywać w zamkniętym opakowaniu w temp. poniżej 250C, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi.
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat produktów a także chętnie doradzimy w kwestii wyboru odpowiednich ziół, mieszanek oraz herbat.

tel. 32 250 02 57, 784 597 421

Adres mailowy:
herbarium.franciscus@gmail.com

Jak do nas trafić?