PROMUrocze i zaciszne Herbarium zachęca, by usiąść przy stoliku i nacieszyć się jego atmosferą. Tutaj w otoczeniu pięknych fresków, wśród ścian ozdobionych wiszącymi na nich ziołami i zaglądających przez okno roślin klasztornego grodu proponujemy herbatę w jednej z naszych pięknych filiżanek. Odzyskasz tu spokój, harmonię i radość.

Zapraszamy również do zakupu naszych franciszkańskich produktów: herbat, nalewek, naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała, a także starannie wyselekcjonowanych produktów innych firm, m.in. Bonimed, Biovitalium, Sylveco, Aboca, Nomak, Gama. Oferujemy Państwu najwyższej jakości roślinne suplementy diety i wyroby medyczne, kosmetyki naturalne, ekologiczne przetwory, jak i wyjątkowe filiżanki i akcesoria do parzenia herbat i ziół.

Z myślą o satysfakcji naszych klientów stale poszerzamy nasz asortyment, uzupełniając go o innowacyjne preparaty wywierające dobroczynny wpływ na zdrowie i chętnie doradzamy w zakresie doboru odpowiednich produktów. Szczegółowe informacje dotyczące składania zamówień znajdą Państwo w zakładce zamówienia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia.

Dowiedz się jak powstało nasze Herbarium i przeczytaj o naszych produktach.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz